Det er kun 1 foresatt som laster ned appen og det er vedkommende som opprettet bankkonto for barnet/barna.
NöFFE appen fungerer både for iOS og Android
Appen for iOS og Iphone finner du her
Appen for Android-telefoner finner du her
NöFFE Appen trenger du for å koble sparegrisen til nettet.Her kan du samle alle sparepengene til barna, opprette sparemål og koble til flere griser med mer.
Hvordan oppretter jeg brukerkonto?
- Etter at du har lastet ned appen finner du den på telefonen som vist under:
- Trykk deretter på appen, da får du følgende bilde opp på telefonen:
3. For å opprette en bruker hos NöFFE er vi nødt til at du deler grunnleggende informasjon slik at vi kan vise saldo på snuta til grisen og gi deg oversikt over sparingen i appen. Samtykke til å kunne bli kontaktet og ditt samtykke til brukervilkår og personvernregler NöFFE benytter BankID og BankID på mobil, for å være 100% sikker på at den som oppretter brukerkonto også kan få tilgang på sin data i appen.
4. Sett inn navnet på den heldige NöFFE-brukeren
5. Skru på NöFFE (knappen finner du under høyre fremfot)
6. Nettverksnavnet (Wifi-navn) kommer som regel automatisk opp mens du må skrive inn wi-fi passordet ditt (dette finnes ofte på undersiden av routeren)
7. Gjør som i instruksjonsvideoen og finn Nøffe i wifi-innstillingene. Trykk deretter på pop-up knappen som fører deg tilbake til appen.
8. Du skal deretter få beskjed om at grisen er oppkoblet i appen. Grisen vil også få et "check" merke på wifisymbolet og deretter gå i homescreen (smilende munn).
.
Gratulerer du har nå koblet til NöFFE grisen til nett 🎉🎈
Comments
0 comments
Please sign in to leave a comment.